Опис підприємства

ФОП Дмитрук Ю. Р. ТМ «Всеволодівські делікатеси» — один із провідних високотехнологічних ковбасних цехів м'ясної промисловості Волині, що розвивається на ринку України з 2007 року. Директор Дмитрук Олег Миколайович добре усвідомлював, що саме інвестиції у розвиток — необхідна умова стабільного успіху компанії у майбутньому.

Історія розвитку ТМ «Всеволодівські делікатеси» бере початок з невеликого ковбасного цеху. На сьогодні це велике підприємство зі значними об'ємами виробництва  ковбасних виробів.

Для виробництва продукції підприємство використовує тільки високоякісну сировину. Велика увага приділяється підтримці високого рівня гігієни виробництва, суворому контролю сировини і готової продукції. Висока якість нашої продукції підтверджено сертифікатами, висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи і ветеринарними свідоцтвами. На підприємстві готується до запровадження система управління якістю ISO 9001. Використовується високотехнологічне обладнання вітчизняних та закордонних фірм.

В теперішній час продовжується удосконалення технологічних процесів, закуповується нове обладнання, будуються нові виробничі площі, розробляється програма з підбору та навчання молодих спеціалістів. Виробнича площа цеху збільшилась у декілька разів. Апарат управління м'ясного цеху являє собою добре підібрану і підготовлену команду справжніх професіоналів своєї справи. Враховуючи усі потреби покупців до якості продукції, технологи підприємства відродили забуті класичні рецепти виготовлення ковбас. Виробляється багато видів ковбасних виробів за традиційними ГОСТ — рецептурами. Поступово, дякуючи об'єднанню традиційних і новітніх технологій виготовлення ковбас і м'ясних делікатесів, технологам підприємства вдалося створити неперевершений і вишуканий смак виробів, який не залишить байдужим навіть самого вимогливого споживача.

Асортимент підприємства нараховує понад 80 найменувань.

Це варені ковбаси, сосиски та сардельки; варено-копчені та напівкопчені ковбаси; паштети та хлібці; копченості. Технологи підприємства тримають руку на пульсі ринку ковбасної продукції, відслідковують новинки, що з’являються, розробляють власні унікальні рецептури. Щомісяця асортимент продукції поповнюється новинками. Особлива увага приділяється якісним критеріям продукції: багато ковбасних виробів виготовляється в натуральній оболонці, частина продукції виробляється відповідно до радянських ГОСТів, що передбачає використання рецептур з високим вмістом чистого м'яса і, відсутність барвників. Звісно, готова продукція за такими рецептами коштує набагато дорожче, ніж виготовлена за ТУ, нехай навіть і пропонується вона за низькими цінами. Адже при відповідних акцентах на суворе дотримання стандартів продукція не може бути дешевою, тому вироби під торговою маркою «Всеволодівські делікатеси» адресовані споживачам, котрі мають добрий смак та передусім орієнтуються на найвищу якість та доступну для споживача ціну.

Сьогодні продукцію торгової марки «Всеволодівські делікатеси» можливо купити майже у всіх регіонах України.

На щорічних регіональних та всеукраїнських етапах конкурсу «100 кращих товарів України» продукція торгової марки «Всеволодівські делікатеси» неодноразово займала призов місця та відмічалась нагородами.

Попит на високоякісну продукцію підприємства неухильно зростає, тому що всі ковбасні вироби виготовлені з душею і зберігають доброту та енергію людських рук. Дружня команда спеціалістів підприємства не байдужа до вподобань та смаків наших клієнтів. Ми ведемо постійну роботу з вдосконалення виробництва і покращення якості нашої продукції; здійснюються маркетингові дослідження, дегустаційні акції з метою отримання зворотного зв’язку від споживача.

Вся наша праця для Вас, шановні покупці!